کالج Red Deer کانادا (Red Deer College)

 • کالج Red Deer کانادا

  Red Deer College

نوع موسسه آموزشی

کالج

موقعیت کالج

رِد دیر، آلبرتا

زبان تدریس

انگلیسی

دانشجویان تمام وقت

7,000 دانشجو

شروع ترم‌های جدید

ژانویه، می، جولای، سپتامبر

شهریه دانشجویان کانادایی

شروع از 546 $ / سالیانه

شهریه دانشجویان بین‌المللی

شروع از 7,106 $ / سالیانه

بورس تحصیلی

366 بورس تحصیلی دارد

شماره تماس

3400 342- (403)

شماره تماس رایگان

4630 732- (888)

فکس

3660 357- (403)

ایمیل

inquire@rdc.ab.ca

آدرس

100College Boulevard, Box 5005, Red Deer, Alberta, Canada

کالج Red Deer کانادا

کالج Red Deer کانادا (RDC) بیش از 55 سال سابقه آموزشی پر افتخار دارد. این کالج همچنان به توسعه برنامه‌ها، امکانات و فرصت‌های آموزشی خود می‌پردازد. RDC قصد دارد طی سه تا پنج سال آینده به یک کالج جامع در منطقه تبدیل شود.

این کالج امسال، هفت برنامه جدید را به بیش از 100 برنامه آموزشی خود (از جمله مدارک دانشگاهی، گواهی‌نامه‌ها، دیپلم‌ها و برنامه نیروی کار فنی) اضافه کرده است. RDC سالانه به بیش از 7,500 دانشجوی تمام‌وقت و پاره‌وقت، و بیش از 38,000 جوان و بزرگسال در مدرسه، آموزش مداوم می‌دهد.

این کالج با افزودن یک مرکز پیشرفته ورزشی (Gary W. Harris Canada Games Centre/Centre des Jeux du Canada Gary W. Harris) ، آزمایشگاه انرژی‌های جایگزین و ساخت یک مجتمع اقامتی جدید، سعی دارد فضاهای آموزشی، ورزشی و اقامتی خود را گسترش دهد. پردیس اصلی به لحاظ استراتژیک، 290 هکتار از مناظر طبیعی آلبرتا را در امتداد بزرگراه ملکه الیزابت دوم در بر گرفته است. کالج Red Deer کانادا مفتخر است که علاوه بر دانشکده کسب و کار خود در پردیس مرکز شهر، فضاهای آموزشی دیگری نیز در منطقه ولیکوکلد (Welikoklad) دارد.

کالج Red Deer کانادا

ویژگی‌های منحصر بفرد

 • اساتید شما را به نام‌تان می‌شناسند، نه به شماره دانشجویی‌تان.
 • در RDC تحصیلات ارزشمندی را پشت سر خواهید گذاشت که می‌توانید بلافاصله از مزایای آن استفاده کنید.
 • کالج Red Deer کانادا در شهر Red Deer (آهوی قرمز) واقع شده است. این شهر، سومین شهر بزرگ آلبرتا است.
 • تیم‌های ورزشی RDC بسیار شگفت‌انگیز هستند به طوریکه یا در این تیم‌ها بازی می‌کنید، یا بازی‌هایشان را تماشا می‌کنید.
 • تقریباً 1.3 میلیون فوت مربع، فضای آموزشی در اختیار شما قرار دارد.
 • می‌توانید زندگی شاد و متنوعی داشته باشید. درحقیقت، می‌توانید به کالج بروید، زندگی کنید، غذا بخورید و بازی کنید. آن هم بدون پرداخت هزینه‌های هنگفت.
 • بیشتر کلاس‌های RDC از 40 یا تعداد کمتری دانشجو تشکیل شده‌اند.
 • زندگی دانشجویی در این کالج بسیار پویا و فعال است! ما می‌دانیم که در محیط تحصیلی، به چیزی بیش از کتاب‌های درسی و جلسات سخنرانی نیاز خواهید داشت.
 • این کالج در سال گذشته، بیش از 1,000,000 دلار بورس تحصیلی اهدا کرده است.
 • کالج Red Deer کانادا بیش از 100 برنامه آموزشی مختلف دارد. در این کالج دوره‌های مختلفی برگزار می‌شود و بر همین اساس مدارک گوناگونی نیز ارائه می‌گردد. از آن جمله می‌توان به ارائه مدرک مشارکتی با سایر مراکز، مدارک کاربردی، گواهی‌نامه، دیپلم، کارآموزی، گواهی فارغ‌التحصیلی، گواهی‌نامه پیشرفت شغلی و برنامه‌های انتقال کالجی اشاره کرد.

اقامت در خوابگاه درون محیط کالج

نوع خوابگاهتعداد تختپایین‌ترین قیمتبالاترین قیمت
مختلط550 تخت455 دلار580 دلار
متاهلی68 تخت820 دلار950 دلار

امکان اقامت در خوابگاه برای دانشجویان مجرد، متأهل و دانشجویان دارای معلولیت فراهم است.

اقامت در خارج از محیط کالج

ثبت‌نام مسکن خارج از کالج توسط انجمن دانشجویان انجام می‌شود.

کالج آهوی قرمز کانادا

دانشجویان ورودی

کالج Red Deer کانادا خدمات مختلفی را برای دانشجویان خود در نظر گرفته است. بدون شک تجربه تحصیل در این کالج، تجربه منحصر بفردی خواهد بود. کارکنان RDC آماده هستند تا قبل از اینکه حتی پایتان را در کالج بگذارید، در زمینه ثبت درخواست و مراحل ثبت‌نام به شما کمک کنند.  هر زمان هم به کالج آمدید، شما را با طیف گسترده‌ای از خدمات دانشجویی، فعالیت‌های زندگی دانشجویی و امکانات مختلف کالج آشنا می‌کنند.

برنامه‌ریزی شغلی

RDC خوشحال است که می‌تواند خدمات مشاوره شغلی با کیفیتی را به شما ارائه دهد.

ورزش‌ها

در این کالج امکانات ورزشی متنوعی در اختیار دانشجویان قرار دارد. کالج Red Deer کانادا در گردهمایی ورزشی کالج‌های آلبرتا شرکت دارد. قهرمانان ورزشی کالج RDC تاکنون موفق به کسب عناوین ورزشی مختلفی شده‌اند. از جمله می‌توان به کسب 24 عنوان از انجمن ملی ورزش‌های کالجی کانادا و 166 عنوان از گردهمایی ورزشی کالج‌های آلبرتا اشاره کرد. عموم اعضای جامعه، سازمان‌ها و تیم‌های ورزشی می‌توانند از مرکز ورزشی زیبا و جدید کالج استفاده کنند. این مرکز شامل یک سالن اسکی روی یخ، سالن ژیمیناستیک، مرکز تناسب اندام، زمین دو میدانی و اسکواش است.

فعالیت‌ها

در کالج RDC خدمات مربوط به تناسب اندام، ورزش‌های سالنی یا غیرسالنی در دسترس دانشجویان است. دانشجویان کالج Red Deer کانادا در گردهمایی ورزشی کالج‌های آلبرتا، در رشته‌های هاکی، والیبال، بسکتبال، فوتبال، بدمینتون، گلف، شنا و دو و میدانی با سایر دانشجویان رقابت می‌کنند.  

کالج رد دیر کانادا

باشگاه‌ها و انجمن‌ها

در کالج RDC، انجمن‌های دانشجویی و باشگاه‌های متنوعی وجود دارد که همه آن‌ها با هماهنگی انجمن دانشجویی کالج فعالیت می‌کنند. آیا ایده‌ خاصی برای تشکیل یک باشگاه دارید که تا به حال تأسیس نشده است؟ درب انجمن دانشجویی کالج همیشه به روی ایده‌های جدید باز است. این انجمن به شما کمک می‌کند تا با پشت سر گذاشتن مراحل مختلف، یک باشگاه جدید تشکیل دهید.

فناوری اطلاعات

در سال 2002 یک کتابخانه پیشرفته فناوری اطلاعات در کالج Red Deer کانادا افتتاح شد. این مرکز، دسترسی شما را به دنیایی از اطلاعات و فناوری تضمین می‌کند. این کتابخانه عضو NEOS، کنسرسیوم مرکزی کتابخانه آلبرتا است.

یکی دیگر از ابتکارات کالج رد دیر ، تأسیس آزمایشگاه انرژی‌های جایگزین است. این آزمایشگاه، فرصت‌های مناسبی را برای آموزش و تحقیق در ارتباط با انرژی‌های جایگزین ایجاد می‌کند. آزمایشگاه انرژی‌های جایگزین علاوه بر کمک به بخش صنعت و پژوهش، مهارت‌های لازم برای نصب، بهره‌برداری و نگهداری سیستم‌ انرژی‌های جایگزین را نیز به دانشجویان آموزش می‌دهد. آزمایشگاه انرژی جایگزین RDC، یک مرکز تحقیقاتی کاربردی است. این آزمایشگاه امکان همکاری با کارآفرینان و نوآوران این حوزه را فراهم کرده است. ساختار انعطاف‌پذیر آزمایشگاه، امکان انطباق آن را با سیستم‌ها و فناوری‌های جدید انرژی فراهم می‌کند.  همین امر باعث می‌شود کلیه فعالیت‌های آموزشی و تحقیقاتی این مرکز، کاملاً بروز و مؤثر باشند.

کالج Red Deer کانادا با گسترش کارگاه‌های ساخت خلاق (Makerspace) خود، مکانی است که یادگیری را از طریق اکتشاف، نوآوری و خلاقیت ممکن کرده است. در این کالج می‌توانید از تجهیزات تولیدکننده فناوری‌ پیشرفته و ابتدایی استفاده کنید. همچنین به مواد و ابزارهای مورد نیاز برای اتمام پروژه‌های خود دسترسی خواهید داشت.

رویدادها و امکانات فرهنگی

به راحتی به سالن نشیمن (Living Room) بیایید. جایی که گروه‌های فرهنگی و انواع مختلفی از فعالیت‌ها را خواهید یافت. وظیفه اصلی این گروه‌ها، حمایت و پشتیبانی از جمعیت دانشجویی متنوع RDC است.

کالج Red Deer کانادا

خدمات ویژه

در این کالج خدمات مراقبت از کودک برای دانشجویان دارای فرزند در دسترس است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مراقبت از کودکان به شماره تلفن 3600 357-(403) تماس بگیرید. خدمات در نظر گرفته شده برای دانشجویان دارای معلولیت شامل مسکن متناسب‌سازی شده، پارکینگ مخصوص، تجهیزات و فناوری ویژه و نیروهای همیاری داوطلب است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 3165 342-(403) تماس بگیرید.

همکاری‌های بین‌المللی

فعالیت‌های بین‌المللی کالج Red Deer کانادا ، شامل مواردی از قبیل برگزاری دوره‌ و تدوین برنامه درسی در کشورهای خارجی، جذب دانشجویان خارجی و توسعه روابط بین‌المللی است. دانشجویان این کالج فرصت دارند در برنامه‌ تبادل علمی با ایالات متحده، مکزیک، کنیا، انگلستان و سایر کشورها شرکت کنند. دانشجویان پردیس‌های مکزیک و کنیا می‌توانند فرهنگ‌های جدیدی را تجربه کنند. همچنین فرصتی برای مطالعات مردم‌شناسی، زبان اسپانیایی و تاریخ خواهند داشت.

کالج رد دیر کانادا

تور کالج

تور یک روزه بازدید از کالج، از طریق هماهنگی با مرکز مشاوره دانشجویی قابل اجرا است. با شماره تلفن 4630-732-888-1 یا پست الکترونیکی inquire@rdc.ab.ca تماس بگیرید.

سایر امکانات

برای اطلاع از جزئیات بیشتر مربوط به کالج Red Deer کانادا ، به وب‌سایت www.rdc.ab.ca مراجعه کرده یا با شماره تلفن 4630-732-888-1 یا پست الکترونیکی inquire@rdc.ab.ca تماس بگیرید.

مقررات پذیرش دانشجویان کانادایی

شرایط و مقررات پذیرش، با توجه به دوره آموزشی منتخب دانشجو تعیین می‌شود. شرایط ورود به کالج Red Deer کانادا در مورد هر برنامه با برنامه‌های دیگر متفاوت است. بعضی دوره‌ها ممکن است نیاز به مصاحبه، نامه‌های مرجع، امتحان ارزیابی مهارت یا تحقیقات شغلی داشته باشند.

مقررات پذیرش دانشجویان خارجی

ممکن است یکی از شرایط زیر درمورد زبان انگلیسی اعمال شود:

 • شرکت در آزمون تافل و کسب امتیاز 550 در آزمون کاغذی، یا 213 در آزمون رایانه‌ای و یا 80 در آزمون اینترنتی.
 • شرکت در آزمون آیلتس و کسب حداقل 6.5 نمره به طور کلی، و 5.5 امتیاز در هر مهارت زبانی.
 • شرکت در آزمون CAEL و کسب حداقل 60 امتیاز در کل، و حداقل 60 امتیاز در هر مهارت زبانی.
 • شرکت در آزمون MELAB و کسب حداقل 77 امتیاز در کل، و حداقل 72 امتیاز در هر مهارت زبانی.
 • شرکت در آزمون زبان انگلیسی پیرسون (PTE Academic) و کسب حداقل 59 نمره در کل، و حداقل 56 نمره در هر مهارت زبانی.

ممکن است از شما خواسته شود مدرک دیپلم یا دوره‌های پس از مدرسه خود را توسط سرویس بین‌المللی ارزیابی صلاحیت (IQAS) ارزیابی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت کالج Red Deer کانادا مراجعه کنید.

کالج Red Deer کانادا

پذیرش دانشجویان کانادایی

شما فقط سه قدم تا پذیرش در کالج RDC فاصله دارید!

 • یکی از دوره‌های آموزشی را انتخاب کنید.
 • الزامات پذیرش در دوره منتخب خود را در وب‌سایت RDC بررسی کنید.
 • هزینه‌های مربوطه را پرداخت کرده و درخواست خود را ارسال کنید.

کارمندان این کالج با صبر و حوصله فراوان به سؤالات احتمالی شما پاسخ خواهند داد. می‌توانید از طریق تماس تلفنی یا ایمیل با آنها در ارتباط باشید تا کارکنان کالج، مثل یک دوست شما را راهنمایی کنند! کالج Red Deer کانادا متعهد شده است که به کلیه متقاضیان به صورت مساوی و عادلانه توجه داشته باشد. متقاضیان واجد شرایط بر اساس تاریخ تکمیل درخواست خود، در دوره‌های آموزشی پذیرفته می‌شوند. توصیه ما این است که دانشجویان در اولین فرصت، برای تکمیل و ارسال پرونده خود اقدام کنند. درخواست‌ها از اول اکتبر پذیرفته می‌شوند.

پذیرش دانشجویان خارجی

در ابتدا هزینه بررسی درخواست مربوط به برنامه آموزشی مورد نظر خود را پرداخت کنید (این مبلغ غیرقابل استرداد است). در عین حال شما باید یک کپی رسمی از مدرک دیپلم و مدارک مربوط به دوره‌های پس از دبیرستان خود را برای کالج Red Deer کانادا ارسال کنید. منظور از کپی رسمی آن است که متن نامه، از طرف وزارت آموزش و پرورش یا مؤسسه صادرکننده مدرک در کشور شما، مستقیماً به کالج RDC نوشته شده باشد.

برای ارسال مدارک خود می‌توانید به صورت آنلاین و از طریق وب‌سایت این کالج وارد عمل شوید. همچنین می‌توانید جزئیات شرایط مربوط به دانشجویان خارجی را در وب‌سایت ویزاهاب اکسپرس پیدا کنید.

تقویم آموزشی

نوع سیستمترمی
زمان‌های پذیرش ورودیماه‌های ژانویه، می، جولای و سپتامبر
زبان آموزشیانگلیسی

هزینه‌های تحصیل در کالج Red Deer کانادا

دانشجویان خارجی: از 7,106 تا 23,345 دلار

نکاتی برای دانشجویان کانادایی

هزینه کل تحصیل بر اساس شهریه، کتاب و سایر هزینه‌ها ممکن است با مقادیر تقریبی ذکر شده در اینجا متفاوت باشد. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر درمورد شهریه و هزینه‌های دیگر، وب‌سایت کالج RDC را بررسی کنید.

نکاتی برای دانشجویان خارجی

میزان شهریه بسته به برنامه‌ای که در آن ثبت‌نام کرده‌اید و تعداد کلاس‌هایتان، متفاوت است. هزینه‌های اعلام شده بر مبنای تحصیل در دوره‌های تمام‌وقت کالج Red Deer کانادا محاسبه شده است.

هزینه‌های تکمیلی سالیانه

بهداشت و دندانپزشکی

حداقل هزینه: 142 دلار

حداکثر هزینه: 284 دلار

توجه: پرداخت این هزینه اجباری است.

هزینه بررسی درخواست تحصیل در کالج

حداقل هزینه: 70 دلار

حداکثر هزینه: 140 دلار

توجه: این هزینه برای دانشجویان کانادایی و افراد دارای اقامت دائم کانادا 70 دلار و برای دانشجویان خارجی 140 دلار است.

فرم‌های درخواست پذیرش تا زمان دریافت هزینه کامل بررسی درخواست، پردازش نمی‌شوند. آخرین درخواست شما جایگزین درخواست‌های پیشین شما خواهد شد. چنانچه پیش از این برای شرکت در برنامه‌ای درخواست داده باشید، با ارسال درخواست جدید به کالج Red Deer کانادا ، درخواست سابق اعتبار خود را از دست می‌دهد. ملاک بررسی فقط جدیدترین درخواست شما است.

به زودی …

بحث و گفتگو در مورد این کالج را شما آغاز کنید!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *