کالج Bow Valley کانادا

 • کالج Bow Valley کانادا

  Bow Valley College

نوع موسسه آموزشی

کالج

موقعیت دانشگاه

کلگری، آلبرتا

زبان تدریس

انگلیسی

دانشجویان تمام وقت

8,400+ دانشجو

شروع ترم‌های جدید

ژانویه، می، سپتامبر

شهریه دانشجویان کانادایی

شروع از 1,500 $ / سالیانه

شهریه دانشجویان بین‌المللی

متغیر نسبت به رشته

بورس تحصیلی

13 بورس تحصیلی

شماره تماس

3476 410- (403)

شماره تماس رایگان

N/A 

فکس

3984 297- (403)

ایمیل

international@bowvalleycollege.ca

آدرس

In 345 6 Avenue SE, Calgary, Alberta, Canada

کالج Bow Valley کانادا

کالج Bow Valley کانادا به آموزش بین‌المللی منعکس‌کننده جمعیت متنوع کانادایی و همچنین، افزایش وابستگی جهانی اقتصادها، آموزش و فناوری اطلاعات تعهد ویژه‌ای دارد. ارائه آموزش (به ویژه در مورد دانش، مهارت‌ها و درک بین فرهنگ‌ها) به دانشجویان با بهترین کیفیت ممکن، خواسته نهایی کالج Bow Valley است. به این ترتیب می‌توان انتظار داشت که دانشجویان این کالج در زمانی که نیروی کار در جهان رو به افزایش است، باز هم در رسیدن به جایگاه شغلی مناسب و درست ایفا کردن نقش شهروند جهانی در جوامع خود به موفقیت برسند.

برنامه آموزشی کالج بین‌المللی Bow Valley را می‌توان یکی از بهترین آموزش‌ها در کانادا به شمار آورد. شهرت این کالج به خاطر تعهد مسئولین آن به رشد و تعالی دانشگاهی، بهره گرفتن از اساتید و کارمندان دلسوز و خبره و همچنین ایجاد فضای دوستانه در کالج به دست آمده است. این کالج انتخاب‌های گوناگونی برای تحصیل دانشجویان خارجی فراهم آورده است. این انتخاب‌ها شامل برنامه تمام وقت آموزش زبان انگلیسی (ELL)، ادامه تحصیل پس از دوره متوسطه، برنامه‌های آموزش حرفه‌ای دانشگاهی و برنامه‌های ارتباطات بین فرهنگی برای دانشجویان می‌شود. این برنامه‌ها هم اهداف تحصیلی بلندمدت و هم اهداف کوتاه مدت را پوشش می‌دهند.

کالج Bow Valley کانادا

زمینه‌های تخصصی

وظیفه کالج Bow Valley کانادا “آموزش به بزرگسالان” تعریف شده است. این کالج در سه حوزه مجزای زیر این وظیفه را پیگیری می‌کند:

 • “توسعه شغلی” که اهداف شغلی و حرفه‌ای متقاضیان را دسترس‌پذیر می‌کند.
 • “ارتقاء علمی” که جهت ادامه تحصیل و کسب مدارک بالاتر از دیپلم توسط دانشجویان است.
 • “آموزش انگلیسی به عنوان زبان دوم” که خدمات خود را به طیف متنوعی از زبان‌آموزان ارائه می‌دهد. در این بخش، برنامه‌ها و دوره‌هایی ارائه می‌‌شود که متناسب با خواسته زبان‌آموزان و نیازهای محیط اشتغال آن‌ها است. این کالج تجربه آموزش قبلی را به رسمیت می‌شناسد. در نتیجه، برنامه‌های آموزشی ارائه شده به زبان‌آموزان به صورت فردی است. علاوه بر این، به سرعت آموزش‌های مربوط به مشاغل با نیازهای متقاضیان متناسب‌سازی می‌شود.

اقامت در خوابگاه درون محیط کالج

در حال حاضر کالج بو ولی کانادا (Bow Valley) دارای خوابگاه دانشجویی در محیط کالج نیست.

اقامت در خارج از محیط کالج

در کالج Bow Valley مشاورینی جهت کمک به جستجو در یافتن مسکن مناسب برای دانشجویان خارجی فعالیت می‌کنند. به این ترتیب، دانشجویان می‌توانند با قوانین اجاره مسکن آشنا شوند و لیست به روز شده مسکن‌های موجود جهت اجاره را در اختیار داشته باشند.

کالج بو ولی کانادا (Bow Valley)

دانشجویان ورودی

کالج Bow Valley کانادا به خدمات ارائه شده به دانشجویان خود افتخار می‌کند. برای دانشجویان مهمترین مسئله این است که در رشته تحصیلی خود به موفقیت برسند. کالج بو ولی کانادا (Bow Valley) برای رسیدن دانشجویان خود به این هدف خدمات مختلفی را ارائه می‌دهد. خدمات این کالج مواردی نظیر خدمات مشاوره، خدمات بهداشت و سلامتی، خدمات اقامت در کالج برای دانشجویان معلول، خدمات منابع آموزشی، یک کتابفروشی، یک کافه تریا و بسیاری موارد دیگر را شامل می‌شود.

برنامه‌ریزی شغلی

مشاوران کالج Bow Valley کانادا به دانشجویان این کالج در زمینه مسائل و نگرانی‌های تحصیلی، شغلی و شخصی کمک می‌رسانند. این مشاوران به دانشجویان در جستجوی مسکن مناسب برای اقامت نیز خدماتی را ارائه می‌دهند. علاوه بر این، دانشجویان در زمان جستجو برای یافتن شغل مناسب نیز می‌توانند از کمک مشاوران حرفه‌ای کالج Bow Valley بهره بگیرند.

لازم به ذکر است که کلیه مشاوره‌ها و مسائل مطرح شده در جلسات مشاوره به صورت کاملا محرمانه خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن 4101440 (403) تماس بگیرید.

فعالیت‌ها

یکی از مهمترین اهداف در کالج Bow Valley کانادا ، آماده‌سازی دانشجویان برای محیط کار واقعی است. این کالج به زبان‌آموزان خود آموزش کاملی را ارائه می‌دهد که در تمام زندگی دانشجویی و سپس در محل کار از مهارت خود بهره ببرند و از موفقیت خود مطمئن باشند. با این همه، در کالج Bow Valley فعالیت‌های هیجان‌انگیزی نیز برای دانشجویان تدارک دیده می‌شود.

دانشجویان از طریق شرکت در این فعالیت‌ها در انواع رویدادهای داخل و خارج دانشگاه و فعالیت‌های اجتماعی به درک عمیقی از فرهنگ کانادایی می‌رسند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت کالج بو ولی کانادا (Bow Valley) مراجعه کنید.

کالج بو ولی

باشگاه‌ها و انجمن‌ها

انجمن دانشجویی کالج Bow Valley (BVCSA) نماینده اصلی دانشجویان این کالج است که مسائل و نگرانی‌های آن‌ها را در کالج، جامعه و ایالت پیگیری می‌کند. این انجمن در طبقه دوم پردیس اصلی، دارای دفتری است که در آن از کلیه اعضای این انجمن پذیرایی می‌کند.

انجمن دانشجویی کالج Bow Valley کانادا برخی خدمات را نیز به دانشجویان ارائه می‌دهد. از جمله این خدمات می‌توان به طرح بهداشت و سلامت دانشجویی، طرح دندانپزشکی، پشتیبانی از فعالیت‌های فوق برنامه، ارائه جزوات دانشجویی و … اشاره کرد. همچنین، فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و تفریحی نیز به منظور ارتقای فضای کالج توسط این انجمن در زمان‌های مختلف سال انجام می‌شود.

علاوه بر این موارد، انجمن دانشجویی کالج بو ولی کانادا (Bow Valley) نماینده دانشجویان در کمیته‌های مختلف کالج نظیر هیئت رئیسه، هیئت علمی، جوایز دانشجویی و دیگر موارد است. این انجمن همیشه به دنبال دانشجویان داوطلبی است که می‌خواهند در آن عضویت داشته باشند. عضویت در این انجمن را می‌توان روشی عالی برای آشنایی با افراد جدید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد کالج دانست.

فناوری اطلاعات

کالج Bow Valley دارای پردیسی بسیار پیشرفته و مدرن است. این کالج آزمایشگاه‌های رایانه برای استفاده دانشجویان دارد. همه دانشجویان به اینترنت با کیفیت و ایمیل اختصاصی دسترسی دارند.

فناوری اطلاعات در کالج بو ولی

رویدادها و امکانات فرهنگی

باشگاه دانشجویان خارجی با حمایت انجمن کالج Bow Valley کانادا (SABVC) و دپارتمان آموزش بین‌المللی برای تسهیل تطبیق‌پذیری دانشجویان خارجی با کانادا و جامعه‌ی کالج Bow Valley راه‌اندازی شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت این کالج مراجعه کنید.

خدمات ویژه

کالج بو ولی کانادا (Bow Valley) در مورد اسکان دانشجویانِ دارای نیازهای خاص، خدمات ویژه‌ای را ارائه می‌دهد. علاوه بر این، همه پردیس این کالج به وسیله ویلچر قابل دسترسی است. این کالج به همه دانشجویان دارای معلولیت خدمات مشاوره‌ای، خدمات درمانی و پشتیبانی تخصصی ارائه می‌دهد. همچنین، خدمات پشتیبانی آموزشی نیز در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد. این خدمات برای کمک به دانشجویان در امور تحصیلی است. این پشتیبانی شامل سه بخش فناوری، اساتید و منابع می‌شود. این بخش دارای 48 ایستگاه رایانه و منابع متنوعی است که در دسترس دانشجویان قرار می‌گیرد.

موسسات علمی و آموزشی مرتبط و وابسته

 • دانشگاه لتبریج (The University of Lethbridge)
کالج Bow Valley کانادا

همکاری‌های بین‌المللی

کالج Bow Valley کانادا در هر سال میزبان بیش از 1,300 دانشجوی خارجی است. این دانشجویان در رشته‌های آموزش فنی حرفه‌ای یا زبان انگلیسی شرکت می‌کنند. جامعه دانشگاهی این کالج از نزدیک به 148 کشور دنیا آمده‌اند تا فرایند یادگیری در آن، یک تجربه واقعا جهانی باشد.

کالج Bow Valley در داخل و خارج از کلاس‌های درسی مشوق تعامل و همکاری بین فرهنگی و مهارت‌های اساسی در محیط‌های حرفه‌ای پویای امروزی بین دانشجویان است. این کالج به توسعه مهارت‌ها در آن‌سوی مرزهای کانادا نیز تعهد دارد. به همین دلیل است که برای آموزش به دانشجویان خارجی و آموزش‌های بیرون از خاک کانادا نیز می‌کوشد. اطلاعات بیشتر در مورد ابتکارات کالج Bow Valley کانادا در این زمینه را می‌توانید در وب‌سایت این کالج ملاحظه کنید.

تور کالج

کالج بو ولی کانادا (Bow Valley) تورهایی برای آشنایی دانشجویان و والدین آن‌ها با محیط کالج برگزار می‌شود. البته برگزاری این تورها مشروط بر درخواست متقاضیان پذیرش این کالج است. در صورتی که می‌خواهید در این تور شرکت کنید، با مسئولان کالج Bow Valley تماس بگیرید تا زمان مورد نظرتان را رزرو کنید.

ساختمان اصلی کالج بو ولی

دیگر موارد

خدمات دانشجویی: دفتر آموزش بین‌المللی کالج Bow Valley کانادا به پشتیبانی از دانشجویان خارجی اختصاص دارد. به این ترتیب، دانشجویان خارجی در هر مرحله از تحصیل خود در این کالج (از زمان ثبت نام تا فارغ‌التحصیلی) می‌توانند از این خدمات استفاده کنند. تیم خدمات دانشجویی کالج Bow Valley برای کمک به دانشجویان در موارد زیر همیشه آماده است:

 • مسائل مربوط به ثبت نام
 • مسائل دانشگاهی
 • ترسیم مسیرهای آموزشی
 • تطبیق‌پذیری برای زندگی در خارج از کشور
 • بیمه درمانی
 • احراز شرایط کار
 • دریافت ویزا
 • و …

دفتر آموزش بین‌المللی با دیگر خدمات دانشجویی ارائه شده در کالج بو ولی کانادا (Bow Valley) هماهنگی نزدیکی دارد تا تجربه زندگی دانشجویی در این کالج به بهترین شکل خود باشد.

خدمات دانشجویی به دانشجویان خدمات و امکاناتی نظیر فراهم آوردن تخفیف عضویت در یک مرکز تناسب اندام نزدیک کالج، مشاوران، پرستاران، کافه تریا، کافی‌شاپ، اساتید و پشتیبانی آموزشی، رایانه و آموزش به کمک رایانه، و … را ارائه می‌دهد. برنامه‌های آموزشی کالج Bow Valley کانادا به صورت تمام وقت، پاره وقت، آنلاین (آموزش از راه راه دور) و خود مطالعه‌گری اجرا می‌شود تا همه نیازهای جمعیت متنوع دانشجویی خود را تامین کند.

مقررات پذیرش دانشجویان خارجی

متقاضیان خارجی باید دارای سن 18 سال یا بیشتر باشند. شرایط خاص پذیرش با توجه به رشته انتخابی متفاوت است. متقاضیان باید ثابت کنند که دارای شرایط لازم برای پذیرش در رشته مورد نظرشان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط پذیرش هر رشته می‌توانید با کالج Bow Valley کانادا تماس بگیرید یا به آدرس وب‌سایت این کالج مراجعه کنید.

کالج بو ولی کانادا (Bow Valley)

پذیرش دانشجویان خارجی

مراحل پذیرش دانشجویان خارجی به این شرح است:

گام اول: رشته تحصیلی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

گام دوم: درخواست پذیرش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

گام سوم: اسناد و مدارک خود را جمع‌آوری و ارسال کنید.

گام چهارم: هزینه‌های لازم را پرداخت کنید. ابتدا هزینه ثبت درخواست را بپردازید. در صورت تایید درخواست پذیرش از سوی کالج Bow Valley کانادا ، هزینه رزرو جای خود را پرداخت کنید. این هزینه‌ها غیرقابل برگشت هستند.

گام پنجم: درخواست ویزا و مجوز تحصیلی خود را ارائه دهید. این کار را بعد از دریافت ایمیل تاییدیه کالج Bow Valley باید از طریق نزدیک‌ترین سفارتخانه کشور کانادا انجام دهید. ایمیل تاییدیه کالج نیز پس از پرداخت هزینه رزرو جایگاه برای شما ارسال می‌شود.

گام ششم: ایمیل خود را همیشه چک کنید. ایمیل‌های ارسالی از سوی کالج بو ولی کانادا (Bow Valley) راه ارتباطی این کالج با شما است و هر خبر جدیدی را از این طریق به اطلاع شما می‌رساند.

نوع سیستمترم‌های سه ماهه
زمان‌های پذیرش ورودیماه‌های ژانویه، می و سپتامبر
زبان آموزشیانگلیسی

نکات قابل توجه:

 • بیشتر رشته‌ها دارای ظرفیت پذیرش محدودی هستند. به همین دلیل، اولویت پذیرش بر پایه زمان ارائه درخواست و مدارک است. به عبارت دیگر، زمانی که یک متقاضی تمامی شرایط پذیرش یک رشته خاص را احراز می‌کند و واجد شرایط شناخته می‌شود، نسبت به متقاضیان بعدی اولویت دارد.
 • پس از تایید درخواست پذیرش، متقاضی باید با پرداخت هزینه جای خود را در رشته مورد نظر رزرو کند. نامه تایید پذیرش به منظور دریافت ویزای تحصیلی و روند مهاجرتی تنها پس از پرداخت 1,500 دلار برای رزرو جایگاه متقاضی به او ارائه می‌شود.
 • توجه داشته باشید که این هزینه‌ها غیرقابل برگشت است.

هزینه‌های تحصیلی کالج Bow Valley کانادا

دانشجویان خارجی: 26,778 دلار

هزینه‌های تکمیلی سالیانه

هزینه خدمات دانشجویی

حداقل هزینه: 50 دلار

حداکثر هزینه: 50 دلار

توجه: پرداخت این هزینه اجباری است.

هزینه اتحادیه دانشجویان کالج Bow Valley کانادا

حداقل هزینه: 52 دلار

حداکثر هزینه: 52 دلار

توجه: پرداخت این هزینه اجباری است.

هزینه طرح سلامت و بهداشت دانشجویان

حداقل هزینه: 135 دلار

حداکثر هزینه: 244 دلار

توجه: پرداخت این هزینه اجباری نیست.

هزینه سپرده‌گذاری شده توسط ‌دانشجویان خارجی

حداقل هزینه: 1,500 دلار

حداکثر هزینه: 1,500 دلار

توجه: پرداخت این هزینه اجباری است.

هزینه لوازم و تجهیزات

حداقل هزینه: 45 دلار

حداکثر هزینه: 84 دلار

توجه: پرداخت این هزینه اجباری است.

به زودی …

بحث و گفتگو در مورد این کالج را شما آغاز کنید!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *