کالج راکی کانادا (College of the Rockies)

 • کالج راکی کانادا

  College of the Rockies

نوع موسسه آموزشی

کالج

موقعیت کالج

کرَنبروک، بریتیش کلمبیا

زبان تدریس

انگلیسی

دانشجویان تمام وقت

2,200 دانشجو

شروع ترم‌های جدید

ژانویه، می، سپتامبر

شهریه دانشجویان کانادایی

شروع از 687 $ / سالیانه

شهریه دانشجویان بین‌المللی

شروع از 9,076 $ / سالیانه

بورس تحصیلی

21 بورس تحصیلی

شماره تماس

8248 489- (250)

شماره تماس رایگان

N/A

فکس

8254 489- (250)

ایمیل

international@cotr.bc.ca

آدرس

2700College Way, Box 8500, Cranbrook, British Columbia, Canada

کالج راکی کانادا

کالج راکی کانادا در منطقه کوهستانی کوتنی (Kootenay)، و جنوب شرقی بریتیش کلمبیا واقع شده است. تحصیل در این کالج، علاوه بر آموزش و یادگیری، محیط تماشایی و بی‌نظیری را پیش روی شما قرار می‌دهد.

پردیس‌های اصلی و پردیس گلد گریکما در کرنبوروک واقع شده است. علاوه بر این، کالج راکی در کرستون، فرنی، گلدن، اینورمر و کیمبرلی نیز پردیس‌هایی دارد. هریک از این پردیس‌ها، برنامه‌ها و دوره‌های متنوعی را برگزار می‌کنند. تعداد کم دانشجویان در هر کلاس، دستورالعمل‌های شخصی‌سازی شده، فناوری به روز، خدمات پشتیبانی عالی و کارکنان حرفه‌ای، کالج راکی کانادا را به بهترین مکان برای زندگی، آموزش و تفریح تبدیل کرده است!

کالج راکی کانادا

زمینه‌های تخصصی

آموزش زبان انگلیسی (ESL)، مدیریت جهانگردی و تفریحی، مدیریت تجارت، انتقال دانشگاه/ مقاطع کاردانی (توافق‌نامه انتقال با همه دانشگاه‌های بریتیش کلمبیا)، جهانگردی ماجراجویی، حرکت‌شناسی بدن و حقوق کیفری و اجتماعی.

اقامت در خوابگاه درون محیط کالج

اقامتگاه کالج راکی کانادا ، یک ساختمان امن با 16 واحد است. هر واحد دارای 6 اتاق خواب خصوصی، 2 سرویس بهداشتی، آشپزخانه و اتاق نشیمن است. ظرفیت کلی این اقامتگاه، 96 نفر است.

اقامت در خارج از محیط کالج

پیدا کردن مسکن ایمن، ارزان و مناسب، برای دانشجویانی که زندگی در خارج از محیط کالج را انتخاب می‌کنند، اهمیت بسیاری دارد. ثبت‌نام مسکن دانشجویی، اولین نقطه تماس بین دانشجویان و صاحب‌خانه‌های بالقوه آن‌ها است.

خوابگاه کالج

دانشجویان ورودی

هنر و علوم (مطالعات دانشگاهی)، مدیریت شغلی، مطالعات مربوط به کودکان، خانواده و جوانان، آموزش مداوم، آموزش آتش‌نشانی، آرایشگری، برنامه‌های بهداشتی، حرکت‌شناسی بدن، برنامه مدیریت اداری، آشپزی حرفه‌ای، آموزش معلم‌ها، برنامه‌های گردشگری، معاملات کارآموزی، برنامه‌های بنیاد معاملات تجاری و معاملات غیرکارآموزی.

برنامه‌ریزی شغلی

برنامه‌ریزی آموزش می‌تواند یک فرآیند چالش‌برانگیز باشد. مشاوران آموزشی کالج راکی آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند. آن‌ها می‌توانند در هر مرحله از تحصیل به شما کمک کنند. حتی اگر پرسش شما صرفاً یک کنجکاوی ساده در ابتدای شروع تحصیل، مرحله انتخاب دوره یا نزدیک به اتمام آن باشد.

ورزش‌ها

سالن ورزشی کالج راکی کانادا برای بسیاری از ورزش‌های سرپوشیده و رویدادهای دانشجویی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله فوتسال، بدمینتون، والیبال، بسکتبال و بسیاری از مسابقات ورزشی و رویدادهای داخلی کالج.

کالج راکی مفتخر است که خانه تیم‌های والیبال مردان و زنان محسوب می‌شود. اعضای PACWEST این کالج، در رقابت‌های بین موسسات آموزشی با تیم‌های والیبال سایر کالج‌ها و دانشگاه‌های استان به رقابت می‌پردازند.

فعالیت‌ها

کالج راکی کانادا راکی با برگزاری طیف وسیعی از فعالیت‌ها و رویدادها در طول سال تحصیلی، به ارتقاء تجربه دانشجویی شما می‌اندیشد. شاید این فعالیت اسکی باشد، یا لیگ مسابقات بسکتبال یا یک مسابقه والیبال دوستانه. در طول ترم، کلاس‌های بدنسازی مختلف مانند زومبا و یوگا نیز برگزار می‌شوند. اگر دوست دارید ورزش و تفریح بیرون از کالج را تجربه کنید، اسکی و سایر تفریح‌های ورزشی نیز در دسترس شما قرار دارد.

پردیس کرنبروک

باشگاه‌ها و انجمن‌ها

کالج راکی کانادا دانشجویان را به تشکیل باشگاه‌های مختلف تشویق می‌کند. باشگاه‌های موجود شامل باشگاه اسکی و اسنوبرد است. این روش فوق‌العاده‌ای برای انجام فعالیت‌های جدید و پیدا کردن دوستانی با علایق مشترک است. برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن8252 489 – 250 و نمابر1790 489 – 250 تماس بگیرید.

فناوری اطلاعات

از مهم‌ترین خدمات کالج در این بخش می‌توان به اینترنت بی‌سیم رایگان در محوطه کالج و دسترسی آسان به کامپیوتر و فناوری اشاره کرد. کالج راکی، اینترنت و پست الکترونیکی رایگان نیز در اختیار دانشجویان خود قرار می‌دهد. این کالج در زمینه فناوری اطلاعات، همواره رتبه بالایی در استان داشته است.

رویدادها و امکانات فرهنگی

در کالج راکی، فعالیت‌های فرهنگی ویژه‌ای به منظور آشنایی دانشجویان خارجی با فرهنگ کانادا ارائه می‌شود.

دانشجویان راکی

خدمات ویژه

کالج راکی کانادا ، خدمات گسترده‌ای را با اهداف آموزشی، شغلی و شخصی ارائه می‌دهد. هدف آنها، کمک به دانشجویان برای دستیابی به موفقیت است.

 • دانشجویان علایق‌شان را پیدا کرده و مشاغلی را انتخاب کنند که در راستای آن‌ علایق باشند.
 • بررسی کنند که چه برنامه‌ها یا دوره‌هایی را برای رسیدن به اهداف شغلی خود نیاز دارند.
 • یاد بگیرند که چطور منابع مالی مورد نیاز، برای تأمین نیازهای آموزشی خود را پیدا کنند.
 • موانع موفقیت را بشناسند و برای غلبه بر آن‌ها برنامه‌ریزی کنند.
 • درمورد خدمات حمایت از دانشجویان معلول جسمی، روانی یا یادگیری بیشتر بیاموزند.
 • مهارت‌های تحصیلی جدیدی کسب کنند.
 • به دنبال مشاغل دانشجویی باشند تا پس از فارغ‌التحصیلی تجربه لازم را به دست آورده باشند.

موسسات وابسته

کالج راکی کانادا ، عضو انجمن پیشرفت پایدار آموزش عالی است. AASHE شامل مجموعه‌ای از کالج‌ها و دانشگاه‌ها است که به دنبال ساخت آینده‌ای بهتر هستند. هدف AASHE توانمندسازی آموزش عالی، درجهت ایجاد تحول پایدار است. این انجمن برای دستیابی به هدف خود، منابع، تجهیزات حرفه‌ای و حمایت‌های گسترده‌ای را برای موسسات آموزشی زیرمجموعه خود فراهم کرده است. درنتیجه، مؤسسات آموزش عالی قادر خواهند بود در همه زمینه‌ها، از برنامه‌ریزی و اجرا گرفته تا آموزش و پژوهش، از این الگوها استفاده کنند.

همکاری‌های بین‌المللی

طی 10 سال گذشته، اداره آموزش و توسعه بین‌المللی کالج راکی کانادا ، بیش از 140 دانشجو و فارغ‌التحصیل، همراه با بیش از 60 کارمند را در مناطق مختلف جهان به کار گرفته است. این افراد برای آموزش‌های اَنترنی، کارآموزی، فرصت مطالعاتی و مشاوره، در آفریقا، آمریکای جنوبی، آسیا، اروپا و خاورمیانه حضور داشته‌اند.

اداره آموزش و توسعه بین‌المللی، مدیریت قراردادها و پروژه‌های بین‌المللی را برعهده دارد. این پروژه‌ها، شامل دو پروژه موفق صندوق مشارکت عمومی با بودجه DFATD در کانادا، چندین پروژه توسعه‌ی چند ساله در کنیا، اکوادور و تانزانیا، و بسیاری از موافقت‌نامه‌های کارآموزی فدرال است.

کالج راکی کانادا

تور کالج

بازدید از کالج راکی کانادا ، تصمیم‌گیری را برای شما ساده‌تر می‌کند. در حین بازدید می‌توانید:

 • با دانشجویان صحبت کنید و درباره کالج سؤال کنید.
 • به اقامتگاه‌ها سر بزنید و محل زندگی دانشجویان را از نزدیک ببینید.
 • مناظر تماشایی و زیبای کوه‌های راکی را تماشا کنید.
 • سؤالات خود را از مشاوران آموزشی کالج راکی بپرسید و فضای واقعی آن را از نزدیک لمس کنید.

ما یک راهنمای کامل برای بازدید از کالج آماده کرده‌ایم. در صورت تمایل، می‌توانیم یک جلسه حضوری با یک مشاور تحصیلی نیز برای شما رزرو کنیم.

مقررات پذیرش دانشجویان کانادایی

برای مشاهده شرایط پذیرش، به صفحه برنامه انتخابی خود در وب‌سایت کالج مراجعه کنید.

مقررات پذیرش دانشجویان خارجی

برای مشاهده شرایط پذیرش، به صفحه برنامه انتخابی خود در وب‌سایت کالج مراجعه کنید.

مقررات پذیرش دانشجویان کانادایی

می‌توانید درخواست پذیرش خود در کالج راکی کانادا را به صورت اینترنتی، یا از طریق فاکس یا نامه ارسال کنید. برای دانلود فرم درخواست به AccessCOTR مراجعه کنید. فراموش نکنید، 30 دلار هزینه غیرقابل استرداد درخواست و رونوشت آن را نیز پرداخت کنید. این قدم، فقط برای ارسال درخواست است.

با انجام این مرحله، ثبت‌نام شما در دوره مورد نظرتان انجام نشده است. بعد از آن‌که درخواست شما توسط اداره پذیرش بررسی و ارزیابی شد، یک نامه پیگیری، همراه با دستورالعمل نحوه ادامه کار دریافت خواهید کرد.

کالج راکی کانادا

مقررات پذیرش دانشجویان خارجی

درخواست پذیرش در کالج راکی کانادا ، ویژه دانشجویان خارجی را تکمیل و ارسال کنید. در این مرحله ارائه هیچ مدرک دیگری نیاز نیست. پس از دریافت تأیید درخواست خود توسط کالج، مبلغ 100 دلار هزینه غیرقابل استرداد را پرداخت کنید. (دستورالعمل‌های پرداخت همراه با نامه تأیید برای شما ارسال می‌شود). سپس یک نسخه از گذرنامه و مدارک تحصیلی خود را تهیه کنید.

پس از دریافت هزینه، نامه الکترونیکی رسمی پذیرش، از طرف کالج ارسال می‌شود. دانشجویان هندی، باید قبل از صدور نامه پذیرش، شهریه یک ترم کامل را بپردازند. برای کسب اطلاعات بیشتر با کالج راکی کانادا تماس بگیرید.

نوع سیستمترمی
زمان‌های پذیرش ورودیماه‌های ژانویه، می و سپتامبر
زبان آموزشیانگلیسی

هزینه‌های تحصیلی کالج راکی کانادا

دانشجویان خارجی: از 9,076 تا 16,200 دلار

نکات مهم برای دانشجویان بین المللی

شهریه دوره‌های کالج راکی کانادا به دو صورت «ساعتی» یا «هفتگی» محاسبه می‌شود. برای مشاهده شهریه و هزینه دوره‌های مختلف، به صفحه اصلی وب‌سایت کالج مراجعه کنید. به طور کلی، میزان شهریه ساعتی بین 61.26 تا 228.32 دلار (بسته به دوره) و شهریه هفتگی از 75.55 تا 117.54 دلار (بستگی به برنامه دارد) متغیر است.

هزینه‌های تکمیلی سالیانه

هزینه انجمن‌های دانشجویی

حداقل هزینه: 2 دلار

حداکثر هزینه: 35 دلار

توجه: برای دوره‌های ساعتی، هزینه انجمن‌های دانشجویی، 11.5 دلار در هر دوره است. این میزان برای حداکثر سه دوره در هر ترم، 34.5 دلار خواهد بود. هزینه بعضی برنامه‌ها (معاملات، حرفه‌ای و بهداشت) بر اساس طول دوره محاسبه می‌شود. درمورد دوره‌های هفتگی، هزینه انجمن دانشجویی 2.3 دلار در هر هفته است (یعنی برای یک برنامه 8 هفته‌ای با هزینه 2.3 دلار در هفته، باید 18.4 دلار پرداخت شود).

هزینه دسترسی به امکان حمل و نقل نامحدود (U-Pass)

حداقل هزینه: 22 دلار

حداکثر هزینه: 44 دلار

توجه: در صورت گذراندن سه دوره و بیشتر در هر ترم، برای ترم پاییز و زمستان 22.2 دلار و برای ترم بهار و تابستان 44.4 دلار هزینه U-Pass اجباری دریافت می‌شود. اگر دانشجوی بازرگانی در کالج راکی کانادا باشید، بر اساس طول برنامه، ملزم به پرداخت هزینه U-Pass می‌شوید.

نگاهی به شهر کرنبروک

کالج راکی کانادا در منطقه کوهستانی کوتنی (Kootenay) و در شهر کرنبروک در جنوب شرقی بریتیش کلمبیا واقع شده است. تحصیل در این کالج، علاوه بر آموزش و یادگیری، محیط تماشایی و بی‌نظیری را پیش روی شما قرار می‌دهد

بحث و گفتگو در مورد این کالج را شما آغاز کنید!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *