• درباره ما

  About Us

درباره ما

ویزاهاب اکسپرس چیست و چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

بسیاری از هموطنان کشورمان به دلایل مختلف، بارها به فکر مهاجرت و یا تحصیل در کشورهای دیگر از جمله کشور پهناور و مهاجر پذیر کانادا افتاده‌اند، اما همواره به دلیل ضعف در زبان انگلیسی و یا عدم توانمندی در جستجوی قوی در اینترنت، نتوانسته‌اند به منابع خوب و به روز خارجی دسترسی داشته و از آخرین اخبار و اطلاعات موجود بهره‌مند شوند. خلاء یک منبع جامع و قابل اطمینان در جامعه‌ی فارسی زبان اولین جرقه برای تشکیل وبسایت ویزا هاب بود.

ویزاهاب اکسپرس شامل تیمی از وکلای مهاجرتیِ با سابقه در کشور کانادا است. در این مجموعه ما به دنبال آن هستیم که آخرین اخبار و اطلاعات کانادا را از معتبرترین منابع استخراج کرده و آنها را به زبان فارسی و به صورت بومی شده در اختیارتان قرار دهیم تا پدیده‌ی مهاجرت برایتان کاملا شفاف و روشن باشد.

از آنجائیکه کیفیت خدمات و اطلاعات بالاترین ارزش را برای ما دارد، سعی می‌کنیم سرویس‌های خود را در حال و آینده با وسواس و دقت زیاد ارائه کنیم تا همواره مطمئن باشیم کیفیت منحصر به فرد سرویس‌هایمان برای مخاطبینِ خوب ویزاهاب تضمین خواهد شد.

ویزاهاب اکسپرس

چرا باید ویزاهاب اکسپرس را انتخاب کنیم؟

انسان‎ها در طی زندگی خود همواره در حال گرفتن تصمیم‌های بزرگ و کوچک هستند. اما همه می‌دانیم که بعضی از تصمیمات بسیار حیاتی و مهمترند، چرا که سرنوشت و آینده ما را به کل دگرگون خواهند ساخت. مهاجرت قطعا یکی از سخت‌ترین و پیچیده‌ترین تصمیمات زندگی یک فرد است.

هراس از آینده، عدم شناخت درست از کشور مقصد و ترس از خراب کردن پل‌های پشت سر! این عبارات، تنها موارد محدودی از دغدغه‌های مشتریان ما در سال‌های اخیر بوده است. در چنین تصمیم‌گیری سختی قطعا حضور یک مشاور خبره در کنار متقاضیِ مهاجرت می‌تواند باعث دلگرمی و آسودگی خاطر وی شود.

صدها پرونده‌ی موفق در ویزاهاب اکسپرس که نتایج آن را در زیر مشاهده می‌کنید حاصل سال‌ها تلاش شبانه‌روزی ما بوده است. در طی سالیان متمادی ما همواره سعی کرده‌ایم تا خودمان را با قوانین جدید به روز نگه داریم. این امر باعث شده تا بتوانیم از دل آنها بهترین فرصت‌ها را برای مشتریان‌مان کشف کرده و به آنها عرضه کنیم.

+380 Visitor Visa
+260 Study Permit
+80 Self-Employed
+35 Refugee
+210 Express Entry
+190 PR Card
+150 Citizenship
+100 Work Permit

آینده روشن است

کانادا علاقه‌ی فراوانی به جذب افراد مستعد و توانمند از سراسر دنیا دارد. بیش از 60 برنامه‌ی گوناگون برای مهاجرت به این کشور زیبا و پیشرفته وجود دارد. به نظر ما در بین این تعداد برنامه‌ی جذاب و متنوع قطعا راهی برای شما نیز وجود خواهد داشت. پس هم اکنون فرم ارزیابی رایگان ویزاهاب اکسپرس را پر نمائید تا همکاران ما با شما در تماس باشند.

فلسفه ما …

 • به روز بودن

  ما به مخاطبانمان اطمینان می‌دهیم که محتوای ما کاملا به روز و دقیق است. مطالب ما همواره بر اساس آخرین اطلاعات و از معتبرترین منابع خواهد بود.

 • شفافیت داشتن

  در تولید محتوا صادق بوده و به صورت شفاف عمل می‌کنیم. در ویزاهاب اکسپرس این اطمینان را به مخاطبین خود می‌دهیم که نتایج واقعی را به اشتراک گذاشته و رویا پردازی نمی‌کنیم.

 • کاربردی بودن

  محتوای ما را می‌توان به سرعت بکار بست چرا که راه حل‌های خاص و عملگرایانه را برای مسائل شناخته شده ارائه می‌دهد. محتوای تولیدی ما کاملاً عملیاتی است.

 • بی نقص بودن

  در ویزاهاب اکسپرس هر جمله‌ای با ارزش بوده و خواندنش خالی از لطف نیست. تمام سعی ما بر آن است تا جملات و پاراگراف‌ها کوتاه، مختصر و سر راست باشند.