اقامت دائم کانادا

  • اقامت دائم کانادا چیست ؟

    Permanent Resident Visa

اقامت دائم کانادا چیست و چگونه می‌توان آن را دریافت کرد؟

کانادا سرزمین فرصت‌هاست. هزاران نفر از مردم سراسر جهان، هر ساله موفق به دریافت اقامت دائم کانادا می‌شوند و کارت PR خود را که می‌توان آن را معادل گرین کارت آمریکا دانست؛ دریافت می‌کنند. اگر در واقع، کانادا تعداد متقاضیان موفق را به بیش از 280،000 نفر در سال افزایش داده است، و شما نیز همانند افرادی که دارای امکانات برابر هستند.

دولت‌های فدرال و استانی کانادا به طور مداوم برنامه‌های خود را به روز رسانی می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که برنامه‌های تدوین شده چه برای تازه واردان و چه برای کانادایی‌ها موفق آمیز بوده و برای هر دو گروه ارزش افزوده ایجاد می‌کند. شما هم قطعا می‌توانید یکی از مهاجران خوش شانس این سرزمین پهناور و پیشرفته باشید

در مسیر مهاجرت باید به یاد داشته باشید که برنامه مهاجرت به کانادا به ویژگی‌ها، اهداف و وضعیت خاص شما بستگی دارد. در حال حاضر بیش از 60 برنامه برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. به همین دلیل، مسیر هر کس برای مهاجرت به کانادا منحصر به فرد خواهد بود.

به عنوان یک مقیم دائم، کانادا به شما و خانواده‌تان فرصت‌ها و مزایای فراوانی می‌دهد. داشتن کارت اقامت دائم به شما اجازه می‌دهد که به طور دائم در کانادا زندگی، کار و تحصیل کنید. کارت PR به طور معمول برای 5 سال صادر می شود و می تواند تمدید شود.